Schudnij z Programem Odchudzania Cambridge

Choć wydawało się jej to niemożliwe, to kilka lat temu na zabawę sylwestrową pani Monika Zuber włożyła swoją wymarzoną sukienkę. Schudnąć udało się jej dzięki diecie Cambridge, w którą początkowo nie wierzyła. Jej celem było 10 kg, a w rzeczywistości zrzuciła ponad 30 kg.

Z metamorfozy skorzystała nie tylko ona, ale i jej cała rodzina. - Lenistwo przed telewizorem zamieniłam na spacery, a słodycze, na wartościowe posiłki – opowiada Monika Zuber. Do katowickiego Centrum Odchudzania Cambridge, trafiła dzięki swojej koleżance. - Zobaczyłam jej niesamowitą przemianę i powiedziałam, że też tak chcę – opowiada.

Ideą programu jest wsparcie wszystkich, którzy oczekują kompleksowej pomocy w redukcji masy ciała. Centrum Odchudzania Cambridge to miejsce, gdzie każdy otrzyma poradę dietetyczną i zostanie wprowadzony w zasady działania diety. A jej misją jak przypomina Monika Zuber, jest nie tylko redukcja masy ciała, ale i zmiana stylu życia i nauka zasad zdrowego żywienia.

Schudnij z Programem Odchudzania Cambridge

Dietetycy w Centrum dla każdego pacjenta ustalają indywidualną dietę, biorąc pod uwagę jego: nadwagę lub stopień otyłości, stan zdrowia, rodzaj wykonywanej pracy, wiek, płeć, jak również upodobania smakowe. Program Odchudzania Cambridge składa się z pięciu stopni o różnych poziomach energetycznych (od 800 do ponad 1500 kcal na dobę). Dzięki temu służy on nie tylko redukcji masy ciała, ale także do jej stabilizacji w celu uniknięcia efektu jo-jo.

Produkty Cambridge stanowią zamienniki posiłków konwencjonalnych. Dostarczają między 200 - 215 kcal. W każdym produkcie jest co najmniej 33% dziennego zapotrzebowania na witaminy i składniki mineralne, aby podczas diety nie dochodziło do niedoborów. Makroskładniki, czyli białko, tłuszcze i węglowodany zostały dobrane w odpowiednich ilościach, tak aby dieta umożliwiała spalanie tkanki tłuszczowej, wchłanianie witamin z przewodu pokarmowego oraz zachowanie beztłuszczowej masy ciała. W ofercie mamy ponad 30 produktów w wielu różnych smakach. Wszystkie dostarczają tych samych wartości odżywczych. Posiłki Cambridge mogą stanowić wyłączne źródło żywienia lub zastąpić od 1 do 4 posiłków tradycyjnych dziennie. Ilość spożywanych produktów Cambridge dziennie zależy od stanu zdrowia klienta oraz od jego indywidualnych potrzeb dietetycznych. Podczas diety klienci są bezpłatnie prowadzeni przez naszych dietetyków. Koszt diety uzależniony jest od ilości produktów, które klient włącza do codziennej diety.

Copyright (c) 2018 POLSKA PRESS GRUPA

OBSERWUJ NAS